Elektrické a akumulátorové nářadí:

FesTool, Makita, Narex, Bosch a Steinel

FESTOOL

FESTOOL

Nářadí pro nejnáročnější

Více než 90 let zkušeností - pro Váš náskok.

Festool vyvíjí vysoce kvalitní elektrické a pneumatické nářadí pro profesionální a náročné uživatele. Od založení rodinného podniku v roce 1925 má kvalita a inovace nejvyšší prioritu. Více než 300 patentů a více než 80 vyznamenání pro produkty a podnik dokazují, že se koncentrace na podstatu vyplácí.

Celý článek >>
MAKITA

MAKITA

Největší světový výrobce elektronářadí

Makita Corporation – nadnárodní korporace založené v roce 1915 v japonském městě Andžó

Celý článek >>
NAREX

NAREX

Spolehlivé české nářadí

Historie značky NAREX se začala psát v České Lípě před více jak 70 lety. Tehdy, ještě pod značkou Siemens, opustily brány podniku první vrtačky s celokovovým pláštěm. Od té doby nebyla výroba elektronářadí nikdy přerušena a naopak se významně rozšiřovala. Generace dělníků a techniků tak sdílely své zkušenosti a vytvářely originální řešení, z nichž mnohá jsou v původním českém elektrickém nářadí NAREX používána dodnes. V současnosti je NAREX součástí společnosti TTS Tooltechnic Systems AG & Co., která sídlí v německém Wendlingenu a jehož značka FESTOOL se pyšní úspěšnou 90letou historií výroby elektrického nářadí. Také proto zůstává značka NAREX i nadále zárukou kvalitního a spolehlivého elektronářadí, které je schopno vyhovět náročným požadavkům řemeslníků a průmyslové výroby.

Celý článek >>
BOSCH

BOSCH

Opravdu Bosch! Opravdový profesionál!

Divize Elektrické nářadí skupiny Bosch je jednička na trhu s elektrickým nářadím a příslušenstvím pro elektrické nářadí. Značky jako Bosch, Skil a Dremel jsou v této oblasti symbolem vstřícnosti vůči zákazníkům a technického pokroku. Důležitými faktory úspěchu jsou inovační síla a inovační tempo. Každý rok uvádí divize Elektrické nářadí Bosch na trh více než 100 nových modelů elektrického nářadí.

Celý článek >>
STEINEL

STEINEL

Horkovzdušné a tavné pistole

Německý výrobce horkovzdušných a tavných pistolí od roku 1959. Vývoj a inovace probíhá v Německu, Česku a Švýcarsku, výroba v Německu, Švýcarsku a Rumunsku. Veškeré výrobky jsou vyrobeny v Evropě = vysoká kvalita a úspěch STEINEL.

Celý článek >>