Obráběcí a tvářecí stroje

značky BOW

První hanácká BOW

První hanácká BOW

Obráběcí a tvářecí stroje

Společnosti První hanácká BOW byla založena koncem roku 1992 třemi profesionály z oboru strojírenství a slaví tak již více než dvě desetiletí úspěšného působení na trhu s obráběcími a tvářecími stroji.

Za tuto dobu se stali předními odborníky v oblasti výroby, prodeje a servisu strojních zařízení v České republice a na Slovensku.
Z původně malého podniku o třech zaměstnancích se postupnou expanzí stal jeden z nejvýznamnějších hráčů na trhu s obráběcí technikou u nás.
Dnes svým zákazníkům nabízí komplexní portfolio výrobků zahrnující menší i velké kovoobráběcí, dřevoobráběcí a tvářecí stroje, vzduchotechniku, manipulační zařízení a řadu dalších produktů do dílen i výrobních závodů.

Dlouholeté zkušenosti z oblasti strojírenství využívá BOW při testování dovážených strojů, vlastní výrobě i každodenním kontaktu se zákazníky. Nabízí odborné konzultace technologických řešení pro domácí kutily, dílny, i náročné výrobní provozy.

Síť autorizovaných prodejců zahrnuje několik desítek firem a díky tomu jsou pro vás produkty snadno dostupné, ať už jste kdekoli.
Další výhodou komplexní obchodní sítě je také dobře fungující servis zakoupených strojů. Vysoká operativnost systému zaručuje, že vaše požadavky a přání budou vyřízeny vždy rychle a efektivně.

 

Prohlédněte si kompletní nabídku v katalogu První hanácké BOW