NOVATECH s.r.o. Třebíč

NOVATECH s.r.o. Třebíč

Dodávka šroubového kompresoru ATLAS COPCO

Společnost  NOVATECH s.r.o. je významná třebíčská firma zabývající se výrobou vysoce přesných plastových dílů a která dodává technické konstrukční díly a komponenty nejen pro automobilový průmysl. Její působení je celosvětové a mezi její odběratele patří mimo jiné i velké automobilky jako jsou například Škoda, Seat, Porsche, Audi, BMW a Renault.

Firmě NOVATECH s.r.o. již dlouhá léta dodáváme různé druhy pracovního nářadí a řešíme technologii stlačeného vzduchu, který je pro ně při výrobě nepostradatelný.

V roce 2016 jsme byli jednateli firmy vyzvání, abychom navrhli a upravili stávající řešení výroby stlačeného vzduchu, která se stala (díky navýšení spotřeby vzduchu v jejich provozu) nedostačující. Provedli jsme odborné měření spotřeby stlačeného vzduchu a na základě tohoto měření navrhli změny a doporučili nový a vhodnější kompresor s vyššími parametry než jaký používali doposud.

Zakoupením námi doporučeného kompresoru ATLAS COPCO firma NOVATECH s.r.o. nejen že získala dostatečné množství stlačeného vzduchu i s příslušnou rezervou, ale dokonce díky pořízení modernějšího kompresoru a úpravou celkového rozvodu vzduchu ušetřila nemalé finanční prostředky spojené z výrobou stlačeného vzduchu.

Celý článek >>

UNICON Třebíč

Dodávka systému stlačeného vzduchu

Kompletní systém stlačeného vzduchu pro tryskání složený ze šroubového kompresoru ATLAS COPCO GA75 (75kW), dvou vzdušníků 10 000L, kondenzační sušičky a 350 m rozvodů stlačeného vzduchu z AL potrubního systému SCHNEIDER v průměrech 63,50 a 22 mm.

Celý článek >>

BIOGENA České Budějovice

Dodávka kompresorové stanice

Kompresorová stanice pro potravinářskou výrobu, konrétně pro výrobu baleného čaje. Kompresor ATLAS COPCO GA22 VSD+ FF s plynulou regulací, vzdušník 500L a systém filtrace a likvidace kondenzátu.

Celý článek >>

MANN HUMMEL Okříšky

Dodávka systému na odsávání prachu

Systém odsávání prachu z linky na filtrační papír. Jednotka NEDERMAN AUTO M-Z 5,5kW s plynulou regulací + rozvody spiropotrubím a hubice k jednotlivým částem linky.

Celý článek >>

KRAJSKÁ SPRÁVA A ÚDRŽBA SILNIC KRAJE VYSOČINA, dílny Třebíč

Dodávka systému odsávání výfukových plynů

Kompletní systém odsávání výfukových plynů z nákladních vozidel a další techniky, tvořený třemi navijáky s hadicemi a koncovkami k odsávání výfukových plynů.

Celý článek >>

HUHTAMAKI Okříšky

Dodávka a servis vysokotlakých čistících strojů

HUHTAMAKI Okříšky

Firma se zabývá výrobou kartonáže v nepřetržitém provozu, kde potřebuje permanentně čistit části linek vysokým tlakem vody. Naše stroje NILFISK ALTO POSEIDON jako jediné obstály v tomto náročném provozu a jsou provozovány více než 10 let s naší pravidelnou údržbou. 

Celý článek >>

PEGAS NONWOVENS Znojmo

Dodávka a servis tlakových mycích strojů s ohřevem zemním plynem

3 pracoviště pro  čištění části linek na netkanou textilii jsou vybaveny našimi stacionárními mycími tlakovodními stroji NILFISK ALTO SOLAR BOOSTER s ohřevem pomocí zemního plynu.

Celý článek >>

PEGAS NONWOVENS Znojmo

Dodávka centrálního vysávacího systému

Centrální vysávací systém na lince výroby netkané textílie tvořený průmyslovým vysavačem NILFISK CFM 3707 (7,5 kW) a 80m potrubí se zásuvkami a hadicemi.

Celý článek >>

ELEKTRÁRNA Mělník

Dodávka průmyslových vysavačů

2 průmyslové vysavače DELFIN DG 75 (7,5kW) v nevýbušném (ATEX) provedení sloužící k úklidu okolí pásů, kterými je uhlí přepravováno z vagónů do kotlů.

Celý článek >>

Pro SPŠT Třebíč zajišťujeme kompletní péči o nářaďové a strojní vybavení pro výuku strojních a elektro oborů.

Celý článek >>