Ruční nářadí značek

Proxxon, Wera, Knipex, Tona Expert, Stanley, Bessey

PROXXON

PROXXON

Vysoce kvalitní, profesionální montážní nářadí

PROXXON Industrial - Vysoce kvalitní, profesionální montážní nářadí. Kované, precizní nářadí vyrobeno dle nejmodernějších výrobních postupů pro průmysl, autoopravárenství, dílnu a montáže. Gola sady, klíče, ráčny, ráčnové klíče, momentové klíče, atd.

Celý článek >>
WERA

WERA

Šroubovací nářadí pro profesionály

Wera je jedním z mezinárodních špickových výrobců šroubovacího náradí s ústředím podnikem ve Wuppertalu v Německo. Wera vyvíjí a vyrábí šroubovací náradí pro profesionální nároky. Nabízí veškeré řešení problému kolem šroubování.

Celý článek >>
KNIPEX

KNIPEX

Specialisté na kleště

Méně je více: firma KNIPEX se soustřeďuje na jednu jedinou skupinu produktů a dosahuje tak výrazných výhod, pokud jde o kvalitu a cenu.

Výkon, životnost a ergonomie výrobků KNIPEX jsou zaměřeny na uspokojení požadavků profesionálních uživatelů, proto jsou použity mimořádně kvalitní materiály a moderní výrobní technologie.

Výrobní program s přibližně 1000 položkami umožňuje optimální výběr pro příslušnou aplikaci – a to i pro moderní odvětví jako solární technika, větrná energie a letectví.

Kleště KNIPEX se vyrábí výhradně v Německu – a to ekologickým a trvale udržitelným způsobem – od kování hrubých výkovků pro výrobu kleští až po balení.

Technický náskok si firma KNIPEX zajišťuje tím, že si mnoho strojů a zařízení vyvíjí a vyrábí sami.

Již 130 let je KNIPEX rodinným podnikem, který nyní řídí již čtvrtá generace.

 

Celý článek >>
TONA EXPERT

TONA EXPERT

Montážní nářadí osvědčené značky

TONA byla založena v roce 1892, původně jako slévárna železa. Výrobní sortiment pak v průběhu dalších let prošel postupným vývojem, přes výrobu hospodářských strojů a strojírenských výrobků, až v padesátých letech minulého století k výrobě řemeslnického nářadí. V tomto období byla také vystavěna vlastní kovárna, rozhodující krok ke stabilizaci výrobního programu.

Celý článek >>
STANLEY

STANLEY

Specialista na ruční nářadí

STANLEY se hrdě hlásí ke své tradici průmyslové dokonalosti. Neustále testuje, nově konstruuje a zdokonaluje svoje výrobky, aby zajistili jejich kvalitu a maximální funkčnost.
STANLEY Works, původně firma vyrábějící petlice a dveřní kování v městě New Britain v Connecticutu, byla založena v roce 1843 Frederickem T. STANLEYm.

Celý článek >>
BESSEY

BESSEY

Upínací technika a technika stříhání

Výrobce nabízí široký sortiment upínacích nástrojů. Firma BESSEY vždy kladla na první místo požadavek kvality, kterou zajišťuje nejmodernějšími zkušebními metodami. Svěrky, ztužidla a upínáky pro truhláře, tesaře, svářeče, zámečníky, mechaniky a další řemesla prakticky v každé pracovní oblasti. Součástí nabídky jsou také speciální upínací nástroje pro nestandardní aplikace a profesionální nůžky na plech a jiné materiály.

Celý článek >>