Ruční nářadí značek

Proxxon, Wera, Knipex, Tona Expert, Stanley, Bessey

PROXXON

PROXXON

Vysoce kvalitní, profesionální montážní nářadí

PROXXON Industrial - Vysoce kvalitní, profesionální montážní nářadí. Kované, precizní nářadí vyrobeno dle nejmodernějších výrobních postupů pro průmysl, autoopravárenství, dílnu a montáže. Gola sady, klíče, ráčny, ráčnové klíče, momentové klíče, atd.

PROXXON vyrábí své produkty již téměř 30 let a to ve dvou hlavních řadách Micromot a Industrial. PROXXON Micromot je kvalitní jemné elektrické nářadí pro modeláře, strojní mechaniky, výrobce forem, tvůrce nástrojů, optiky, klenotníky a další. Všechny produkty splňují požadavky na tichou, přesnou a bez vibrací přenášející práci, díky čemuž můžete pracovat několik hodin nepřetržitě. Řada PROXXON má více než 50 strojů a je světovou špičkou v miniaturních nástrojích.

Vysoká kvalita je charakteristická i pro řadu PROXXON Industrial. Jedná se o kvalitní nářadí kované z chrom-vanadiové oceli 31 CrV vyráběné podle nejvyšších standardů pro průmysl, dílnu a podobně. Vynikající kvalita a konkurenceschopné ceny vedly nářadí PROXXON Industrial k tomu, aby se ujalo vedení v průmyslovém sektoru.