O nás

Společnost B TECHNIK s.r.o. jsem založil v létě 1994 se záměrem vybudovat v Třebíči odbornou prodejnu profesionálního nářadí a dílenského vybavení. Během prvních let provozu prodejny jsme zahájili spolupráci se vznikajícími zastoupeními světových značek a stali se z nás regionální distributoři jejich výrobků. Postupně jsme vybudovali kvalitní servisní zázemí, v němž dnes pracuje 5 servisních techniků z nichž část poskytuje i terénní servisní služby našimi servisními vozidly. V roce 2015 jsme dosáhli rekordního obratu za 21 let podnikání a chceme i nadále růst a stát se nejvýznamnějším prodejcem našeho sortimentu v regionu.

Moje obchodní filozofie je „myslet za zákazníka“, snažit se být o krok napřed a provádět naše klienty po cestě jejich růstu

Standardem je pak poskytování špičkových služeb od poradenství, projektování, přípravy, návrhy, simulace, přes dodávky, prodej, montáže, uvádění do provozu, zaškolování obsluhy až po pravidelný servis a opravy poruch.

Hlásíme se také ke společenské odpovědnosti a k regionálnímu patriotismu. Podporujeme třebíčskou nemocnici, Oblastní charitu, různá občanská sdružení, městské kulturní středisko, multižánrový festival Zámostí, školy (zejména odborné - technické), sporty (zejména florbal), Dům dětí a mládeže a další aktivity. Snažíme se nakupovat služby a materiál od regionálních firem, aby nám peníze zůstávaly v regionu a všichni z regionu jsme prosperovali díky vzájemné spolupráci.      

Petr Šmejkal, majitel B TECHNIK s.r.o.