NOVATECH s.r.o. Třebíč

NOVATECH s.r.o. Třebíč

Dodávka šroubového kompresoru ATLAS COPCO

Společnost  NOVATECH s.r.o. je významná třebíčská firma zabývající se výrobou vysoce přesných plastových dílů a která dodává technické konstrukční díly a komponenty nejen pro automobilový průmysl. Její působení je celosvětové a mezi její odběratele patří mimo jiné i velké automobilky jako jsou například Škoda, Seat, Porsche, Audi, BMW a Renault.

Firmě NOVATECH s.r.o. již dlouhá léta dodáváme různé druhy pracovního nářadí a řešíme technologii stlačeného vzduchu, který je pro ně při výrobě nepostradatelný.

V roce 2016 jsme byli jednateli firmy vyzvání, abychom navrhli a upravili stávající řešení výroby stlačeného vzduchu, která se stala (díky navýšení spotřeby vzduchu v jejich provozu) nedostačující. Provedli jsme odborné měření spotřeby stlačeného vzduchu a na základě tohoto měření navrhli změny a doporučili nový a vhodnější kompresor s vyššími parametry než jaký používali doposud.

Zakoupením námi doporučeného kompresoru ATLAS COPCO firma NOVATECH s.r.o. nejen že získala dostatečné množství stlačeného vzduchu i s příslušnou rezervou, ale dokonce díky pořízení modernějšího kompresoru a úpravou celkového rozvodu vzduchu ušetřila nemalé finanční prostředky spojené z výrobou stlačeného vzduchu.