Prodej kompresorů, sušiček, filtrů a dalšího vybavení a příslušenství

pro stlačený vzduch

Stacionární pístové kompresory SCHNEIDER pro dílny

Stacionární pístové kompresory SCHNEIDER pro dílny

Kompresory pro autodílnu, pneuservis, malou výrobu...

Nabízíme pístové kompresory pro dílny v provedení bez vzdušníku nebo se stojatým či ležatým vzdušníkem o objemu 90 nebo 270 nebo 500L. Poskytujeme záruku 15 let proti prorezavění vzdušníku. Typy kompresorů s max. tlakem 10 nebo 15 bar. Varianty kompresorů s elektromotorem 4,0/5,5/7,5 nebo 2x4,0 kW. Kompresory s elektromotorem 5,5 a 7,5 kW mají v ceně rozběh hvězda/trojúhelník.


Dobrá rada - úspora peněz!
Vaše cesta ke správnému kompresoru


Spotřeba vzduchu
Počet a typ pneumatického nářadí, strojů a přístrojů určuje celkovou spotřebu vzduchu. Důležité při tom je efektivní dodávané množství stlačeného vzduchu z kompresoru, které je potom k dispozici pro nářadí. Mimo jiné uvažujte také s četností zapnutí a zároveň využitím různých spotřebičů.

Nepřetržitý nebo přerušovaný chod kompresoru
Pokud v průběhu dne nemáte kontinuální spotřebu vzduchu, jsou pro vás naše osvědčené pístové kompresory tím nejlepším řešením. Je-li naopak spotřeba vzduchu relativně nepřetržitá, jsou pro vybavení provozu ideální šroubové kompresory.

Kombinace pro všechny případy
Oba systémy, šroubové i pístové kompresory, lze kombinovat. Šroubový kompresor pokrývá hlavní spotřebu zařízení na stlačený vzduch, pístový kompresor je automaticky zapínán v době maximální spotřeby.

Provozní tlak
Potřebný provozní tlak se odvíjí od nářadí a přístrojů, které chcete používat. Rozhodující je max. provozní tlak. Zahrňte toto vše do vašeho plánu.

Místo instalování kompresoru
Dbejte na faktory jako je teplota místnosti, cirkulace chladícího vzduchu, okolní podmínky, možnost údržby nebo také vzniklý hluk. Podrobnou konzultaci vám rádi poskytnou naši odborníci.

Celková koncepce
Komplexní systém výroby stlačeného vzduchu v nejmenším prostoru při vysokém provozním zabezpečení s nízkými stavebními náklady, to je kompresor se stojatým vzdušníkem, kompletně smontovaný s kondenzační sušičkou nebo doplňkovým separátorem olej/voda.