Prodej čisticích strojů a úklidové techniky:

vysavače, podlahové stroje a vysokotlaké čističe

Podlahové stroje

Podlahové stroje

Vše pro čistou a bezpečnou podlahu

Mycí podlahové, zametací, jednokotoučové, leštící a tepovací stroje pro jakoukoli úlohu. Vevnitř i venku.

Mycí podlahové stroje

Naše řada podlahových mycích strojů Vám ušetří více než jenom čas, profitovat budete taky z jejich jednoduché údržby a obsluhy. Máme širokou nabídku ručně vedených a sedadlových podlahových strojů, které vyčistí jakoukoli komplikovanou podlahu v garáži, sklade, dílně nebo v sportovním areálu.

Zametací stroje

Nabídka zahrnuje ručně vedené a sedadlové zametací stroje. Vhodné pro použití vevnitř i venku. Zametací stroje jsou zkonstruované pro snadnou obsluhu, lehce se servisují a udržují a všechny mají bezprašné zametání. Vhodné pro použití na parkovištích, školních dvorech, ve fabrikách a skladech.

Jednokotoučové stroje

Nabízíme jednokotoučové stroje pro denní profesionální údržbu podlah. Vyberte si z nízko-, vysoko-, nebo dvou rychlostních modelů, které jsou vhodné pro odstraňování a mokré čistění mnohých typů tvrdých podlah.

Leštící stroje

Leštící stroje jsou určeny pro údržbu a ochranu tvrdých podlah. S výtečnou ergonomií minimální údržbou a lehkou obsluhou naše leštící stroje zabezpečí pokaždé profesionální výsledek.

Tepovací stroje

Pro profesionální čištění koberců, sedadel, nábytku a jiných čalouněných výrobků. Jednoduché na obsluhu s robustním vyhotovením naše tepovací stroje nabízí maximální sací výkon pro excelentní výsledky.

Parní čističe

Naše nabídka parních čističů pokrývá širokou oblast aplikací a zabezpečuje výhodu efektivního čištění a sanitace a zanechává po skončení povrchy téměř okamžitě suché. Použití parních čističů taky napomáhá udržovat čisté a hyg. nezávadné prostředí.